BAYBURT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Öğrencilerimiz Sanat Rüzgarıyla Gezdiler
Kalkınma Bakanlığınca SODES programı kapsamında desteklenen Bayburt Valiliği koordinasyonunda Müdürlüğümüz tarafından yürütülen Bayburtta Sanat Rüzgarı projesi kapsamında 100 öğrencimiz Trabzon ve Erzurum Devlet Konservatuarlarını ziyaret ettiler. Öğrencilerin akademik gelişimlerinin yanında sosyal, kültürel ve sanatsal gelişimlerini de sağlamak amacını taşıyan projemiz kapsamında düzenlenen gezilerde öğrencilerimiz konservatuvar ortamlarını yakından görme imkanı bulurken bir yandan da çeşitli enstrümanlar ve ilerde bu alanlarla ilgili kendilerini nasıl gelistirebileceklerine dair fikir sahibi oldular. Geziler kapsamında Trabzon ve Erzurumun tarihi ve kültürel alanları da ziyaret edilerek öğrenciler bilgilendirildi![Öğrencilerimiz Sanat Rüzgarıyla Gezdiler](/meb_iys_dosyalar/2018_12/14162235_1.jpg)