BAYBURT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Evde Eğitim Uygulamasından Yararlarnan Öğrencilerimizin Karnelerini Karne Heyecanı
![Evde Eğitim Uygulamasından Yararlarnan Öğrencilerimizin Karnelerini Karne Heyecanı](/meb_iys_dosyalar/2017_01/27114719_kapak.jpg)
Evde eğitim uygulaması kapsamında ilimizde 2 öğrencimiz haftalık programlar çerçevesinde eğitimlerine ev ortamında devam edebiliyorlar. 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı 1 . döneminin sona ermesiyle birlikte Evde Eğitim uygulaması kapsamında eğitimlerini evde devam ettiren öğrencilerimiz de karne sevinci yaşadılar. Karneleriyle birlikte hediyelerini de İl Milli Eğitim Müdürü Atanur ÇAĞLAYAN ´dan alan öğrencilerimizin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Başarılarının ve mutluluklarının daim olması dileğiyle.