BAYBURT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TERCİH DANIŞMANLIĞI ALMAK İSTEYENLER...

TERCİH DANIŞMANLIĞI ALMAK İSTEYENLER...

    Öğrencilerimizin yetenek ve değerleri doğrultusunda başarılı olabilecekleri alanlarda eğitim almalarını ve eğitim sürecinde elde ettikleri kazanımlar yolu ile hayata hazırlanmalarını sağlamak amacıyla 2017/2018 eğitim- öğretim yılında İlimizde yapılacak olan Merkezi Sınav ve Yüksek Öğretim Kurumları tercih yerleştirme dönemlerinde, tercih işlemlerinin sağlıklı yürütülebilmesi için kurulan tercih yürütme komisyonlarımıza başvurabilirsiniz.

 

    İlimiz merkezde eğitime devam eden Ortaokul 8. sınıf öğrencilerine yönelik Liseye geçiş için tercih verme işlemleri 02-13 temmuz 2018 tarihler arasında yapılacaktır.

 

 

KOMİSYONLARIMIZ: 

    Liselere geçiş için tercih danışmanlığı hizmeti almak isteyen ortaokul öğrenci ve velileri İlimiz merkezindeki; Rehberlik ve Araştırma merkezi, Şehitler Ortaokulu, Bayburt Ortaokulu, Şehit Recep Esiyok ortaokullarında tercih danışmanlığı komisyonlarına başvurabilirler..

Gençosman Mah. Turgut Özal Bulvarı No.113 Kat.1 PK. 69000 Merkez / BAYBURT - 0 458 280 69 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.