BAYBURT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ŞEHİTLER ORTAOKULU KIZ BOCCE TAKIMI TÜRKİYE YARI FİNALLERİNDE
![ŞEHİTLER ORTAOKULU KIZ BOCCE TAKIMI TÜRKİYE YARI FİNALLERİNDE](/meb_iys_dosyalar/2022_05/18141248_0abe0204-6db5-45d1-af4b-bcdd4eeeb004.jpg)
Şehitler Ortaokulu Kız Bocce Takımı, Anadolu Yıldızları Ligi çeyrek final müsabakalarında Karadeniz bölge şampiyonu olarak Türkiye Yarı Finallerine katılacaktır.
Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hakan TOMAR, öğrencileri ve öğretmenlerini tebrik ederek Samsun'da yapılacak yarı final müsabakalarında kendilerine başarılar diledi.