BAYBURT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürlüğümüz Personeline Hasta Ziyareti...
Milli Eğitim Müdürümüz Seydi Doğan kısa bir süre önce kalp krizi geçirmek suretiyle hastaneye kaldırılan ve İzmir´de açık kalp ameliyatı olan Müdürlüğümüz personeli Mehmet KAYA´yı evinde ziyaret etti.![Müdürlüğümüz Personeline Hasta Ziyareti...](/meb_iys_dosyalar/2015_05/k_30115743_20150530_110814.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Seydi DOĞAN beraberlerinde Maarif Müfettişleri Başkanı Mustafa Serhat BİLA, Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Kemalettin KARABULUT, Şube Müdürümüz Ahmet TUNCAY ve Müdürlüğümüz personellerinin katıldığı bir gurupla İzmir´de açık kalp ameliyatı olan ve taburcu olarak evinde istirahat eden müdürlüğümüz personeli Mehmet KAYA´yı ziyaret etti. Kendisine geçmiş olsun dileklerini ileten Seydi DOĞAN bu vesileyle tüm hastalara Allahtan şifa dilediklerini belirtti.