BAYBURT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Millî Eğitim Bakanımız olarak atanan Sayın Prof.Dr. Mahmut ÖZER'e yeni görevinde başarılar diliyorum.......Cengiz Karakaşoğlu/Bayburt İl Milli Eğitim Müdürü
Millî Eğitim Bakanımız olarak atanan Prof.Dr. Mahmut ÖZER ile Bakan Yardımcılarımız Prof. Dr. Ahmet Emre Bilgili, Dr. Sadri ŞENSOY ve Prof. Dr. Petek AŞKAR'a yeni görevlerinde başarılar diliyor, eğitim camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bu zamana kadar eğitime yönelik yaptıkları katkılardan dolayı Prof. Dr. Ziya Selçuk'a şükranlarımı sunuyorum.![Millî Eğitim Bakanımız olarak atanan Sayın Prof.Dr. Mahmut ÖZER'e yeni görevinde başarılar diliyorum.......Cengiz Karakaşoğlu/Bayburt İl Milli Eğitim Müdürü](/meb_iys_dosyalar/2021_08/06191947_650x344-yeni-milli-egitim-bakani-mahmut-ozer-kimdir-kac-yasinda-meb-bakani-prof-dr-mahmut-ozer-ne-mezunu-yeni-meb-bakani-kim-oldu-1628224345479.jpg)