BAYBURT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KÖYLERDEKİ İLKOKULLARA İLKYARDIM ÇANTASI DAĞITILDI
![KÖYLERDEKİ İLKOKULLARA İLKYARDIM ÇANTASI DAĞITILDI](/meb_iys_dosyalar/2022_05/26104633_23085fd1-3cfe-497c-b269-23c02d5d6cbc.jpg)
Bayburt Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü öğrencileri ve öğretmenleri tarafından köylerdeki ilkokullarda eğitim gören öğrencilere destek olmak amacıyla "ilkyardım çantası" dağıtıldı.
İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hakan TOMAR; yardım kampanyasında emeği geçen Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü öğrencilerine, öğretmenlerine ve kurumumuz İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Ensar ÇEKER'e teşekkür etti.