İl Milli Eğitim Müdürlüğü Personeli İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi
Bayburt İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Öğretmenevinde personele yönelik düzenlenen iftar programına İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Soner Can, Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve kurum personelleri katıldı.
Düzenlenen iftar programında bir konuşma yapan Müdür Soner Can, "Mübarek Ramazan ayı münasebetiyle Milli Eğitim Müdürlüğü ailesi olarak düzenlemiş olduğumuz iftar programımız vesilesiyle personelimizle bir araya geldik. İftar programımıza katılımlarından dolayı tüm personelimize teşekkür ediyorum. İl Milli Eğitim Müdürlüğü ailesini oluşturan her bir personelimize, göstermiş oldukları emek ve özveriden dolayı şükranlarımı sunuyorum. Ramazan ayının manevi ortamında birlik ve beraberliğimizin güçlenerek devam etmesini, daha nice Ramazanlara hep birlikte ulaşmayı ümit ediyor, gelecek Ramazan Bayramınızı şimdiden kutluyorum" dedi.