BAYBURT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Hayırseverler İmam Hatip Orta Okulu Öğrencilerinden Örnek Davranış
Hayır severler İmam Hatip Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri değerler eğitimi kapsamında kardeş okul olarak belirlediği birleştirilmiş sınıflarda eğitim gören kardeşlerine ziyarette bulundular.![Hayırseverler İmam Hatip Orta Okulu Öğrencilerinden Örnek Davranış](/meb_iys_dosyalar/2015_01/k_22100029_img_0155.jpg)
Hayır Severler İmam Hatip Orta Okulu, ocak ayı değerler eğitimi konusu yardımlaşma ve iş birliği olması hasebiyle kardeş okul ziyaretleri gerçekleştirildi. Bu kapsamda altı köy okulunda öğrenim gören 74 öğrencimize kırtasiye malzemesi yardımında bulunmuşlardır.
Haber detayı için tıklayınız…