BAYBURT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Göktuğ Semih İSTEK Adını Türkiye Birinciliğine Yazdırdı
![Göktuğ Semih İSTEK Adını Türkiye Birinciliğine Yazdırdı](/meb_iys_dosyalar/2019_06/26135424_IMG_20190625_135543_1.jpg)
Aydıntepe İlçemizde Şehit Erdal Eraslan Ortaokulunda eğitim gören Göktuğ Semih İSTEK, liselere geçiş sınavında soruların tamamını doğru cevaplayarak adını Türkiye birinciliğine yazdırdı. Başta Göktuğ'u, ailesini, öğretmenlerini ve okul idaresini tebrik ediyor bu gururu bizlere yaşattığı için Göktuğ'a teşekkür ediyoruz.