BAYBURT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
4006 TÜBİTAK Bilim Fuarları Devam Ediyor
![4006 TÜBİTAK Bilim Fuarları Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2018_05/31141251_IMG_2824-min.jpg)
TÜBİTAK Bilim Fuarları kapsamında Bayburt Ortaokulu açılışını gerçekleştirdi. Birbirinden renkli projelerin yer aldığı fuarda, 3D yazıcılar dikkatleri üzerine topladı.
Fuara Belediye Başkanı Mete Memiş, Vali Yardımcısı Mutlu Almalı, İl Milli Eğitim Müdürü Soner Can, Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Adem Köse ve Kurum müdürleri katıldı.