BAYBURT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Yusuf ODABAŞın köy ziyaretleri

Valimiz Yusuf ODABAŞ beraberinde Özel İdare Genel Sekreterliğine de vekalet eden Vali yardımcısı Abdulhamit KARACA, İl Genel Meclisi Başkanı Yusuf ELÇİ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Seydi DOĞAN, İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Abdulkadir KARABULUT, Demirözü İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa KAHRAMAN ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kemalettin KARABULUT ile Beşpınar, Yazıbaşı, Güvercindere, Devetaşı köylerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Valimiz Yusuf ODABAŞın köy ziyaretleri

Valimiz Yusuf ODABAŞ, köylerimizin altyapı durumları, eğitim öğretim durumu, tarım ve hayvancılık faaliyetlerini inceleyerek köy muhtarları ve vatandaşların taleplerini dinledi. Özellikle eğitim öğretimle yakından ilgilenen sayın valimiz okullarımızı ziyaret etti. İdareci ve öğretmenlerle toplantı yaparak sorunlarını dinledi. “ Bizim millet olarak, devlet olarak ilk önceliğimiz eğitimdir” diyen sayın Valimiz, Milli Eğitim Müdürümüz Seydi DOĞAN ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa KAHRAMAN’ dan okulların fiziki durumu ve özellikle taşımalı eğitimle ilgili bilgi aldı.

Gençosman Mah. Turgut Özal Bulvarı No.113 Kat.1 PK. 69000 Merkez / BAYBURT - 0 458 280 69 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.