BAYBURT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Yusuf ODABAŞ Okul Ziyaretlerini Sürdürüyor.

Bayburt Valisi Sayın Yusuf ODABAŞ, eğitim öğretimde 2. Yarıyılın başlaması sebebiyle Hoca Ahmet Yesevi İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret etti. 
Valimiz Yusuf ODABAŞ Okul Ziyaretlerini Sürdürüyor.

Bayburt merkez Hoca Ahmet Yesevi İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret eden Vali Yusuf ODABAŞ’a Milli Eğitim Müdürü Seydi DOĞAN, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları M.Fatih ULUCA, Kemalettin KARABULUT, Maarif Müfettişleri Başkanı Mustafa AYDIN ve Şube müdürleri katıldılar.

 

Öğrencilerin karşıladığı Vali ODABAŞ öğrencilerle tek tek ilgilenmeye çalışarak onlarla sohbet etti. Birkaç sınıfı ziyaret ederek hem öğretmenlerden bilgiler aldı hem de öğrencilere nasihatlerde bulunarak 2. Yarıyılda başarılı olmak için ellerinde geleni yapacaklarına dair kendilerine güvendiklerini belirtti.

 

Daha sonra sayın Vali Yusuf ODABAŞ, Milli Eğitim Müdürü Seydi DOĞAN ve beraberindeki heyet okulda görev yapan öğretmen ve idarecilerle öğretmenler odasında bir araya gelerek sohbet ettiler. Buradaki konuşmasında Vali ODABAŞ, eğitimde kaliteyi artırmanın yolunun da bir anlamda rekabetten geçtiğini vurgulayarak öğretmenlerin birbirleriyle mesleki ahlakın getirdiği ölçüler içerisinde rekabet etmelerinin başarıya ulaşmayı ve kaliteyi artırmayı sağlayacağını ifade etti. Vali ODABAŞ: “ 2.yarıyılda yapacağınız çalışmalar için şimdiden hayırlı olsun diyorum ve bütün bu çalışmaların ve emeklerinizin karşılığı olarak bu yavrularımızın ülkelerinin geleceğine büyük katkılar yapabilmesini diliyorum. Diyerek sözlerine son verdi.

 

Ardından duygu ve düşüncelerini ifade eden Milli Eğitim Müdürü Seydi DOĞAN: Bayburt genelindeki bütün kurumlarımızda olduğu gibi bu okulumuzda da 2.yarıyıl için hazır durumdayız. Bu dönemin başta sevgili öğrenciler olmak üzere kıymetli öğretmenlerimize ve idarecilerimize hayırlı olmasını diliyorum. Önümüzdeki yeni günlerin her biri için yeni başarılar ve güzel değişimler getireceğine inanıyorum. Bu da hepimizin malumu olduğu üzere ancak amaç ve hedeflerini bilmek, bunlara ulaşmak için planlı ve programlı olarak çalışmak ve hedefe ulaşana kadar sabretmekle mümkündür. Ben bütün öğretmen arkadaşlarımızın ve eğitim camiamızın bu doğrultuda çalıştığına ve çalışacağına eminim. Sayın valimizin bu anlamlı ziyareti de bizler için bir motivasyon kaynağı olmuştur. Kendilerine ve katılan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.”

 

 

Hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından Bayburt Valisi ve beraberindeki heyet okuldan ayrıldı.

Gençosman Mah. Turgut Özal Bulvarı No.113 Kat.1 PK. 69000 Merkez / BAYBURT - 0 458 280 69 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.