BAYBURT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali İsmail USTAOĞLU "Gençlerle Başbaşa"

Vali İsmail USTAOĞLU  "Gençlerle Başbaşa"

Eğitime katkı ve desteğini esirgemeyen Vali Sayın İsmail USTAOĞLU İl Milli Eğitim Müdürü Atanur ÇAĞLAYAN ile birlikte, Ülkemizin yetiştirdiği bilim insanı, Ord. Prof. Ali Fuat BAŞGİL´in "Gençlerle Başbaşa" isimli kitabını Bayburt Kız Anadolu İmam Hatip Lisesindeki öğrencilere yaptığı Eğitim tadındaki sohbetin ardından dağıttı.
Vali İsmail USTAOĞLU " Mensubu ve mezunu olduğum İmam Hatip Lisesini ziyaret etmekten büyük mutluluk duydum. Başarı ile ilgili Ülkemizin yetiştirdiği çok değerli bilim adamı Ord. Profesör Ali Fuat BAŞGİL´in okuduğum ve beğendiğim ilk kitabı olarak hayatıma yön veren bu eserin hedefleri ve hayalleri olan siz gençlerimizin Üniversiteye ilk adım atacağınız bu süreçte hayatınıza yön vermesini temenni ediyorum. " İmam Hatip Liseleriyle bağını hiç koparmadığını belirten Vali İsmail USTAOĞLU Üniversiteyi nasıl kazandığına dair paylaşımlar yaptıktan sonra öğrencilerin sorularını tek tek yanıtlayarak tevekkül sabır ve inançla iyi çalışılması gerektiği vurgusunu yaptı. Önümüzdeki günlerde yapılacak Yüksek Öğretime Geçiş (YGS) sınavı öncesi başarı dileklerini iletti.

03-03-201703-03-201703-03-2017

Gençosman Mah. Turgut Özal Bulvarı No.113 Kat.1 PK. 69000 Merkez / BAYBURT - 0 458 280 69 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.