BAYBURT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali İsmail USTAOĞLU Gençlerle Baş Başa

Vali İsmail USTAOĞLU Gençlerle Baş Başa

Valimiz Sayın İsmail USTAOĞLU kentte eğitimin daha üst seviyelere çıkması için çalışmalarını sürdürüyor. Eğitime verdiği önemi her fırsatta dile getiren Vali İsmail USTAOĞLU, İl Milli Eğitim Müdürümüz Atanur ÇAĞLAYAN ile birlikte Lise Müdürleri ve okul öğrenci temsilcileri ile öğlen yemeğinde bir araya geldi. Öğretmenevi toplantı salonunda devam eden programda öğrencilere dağıtılmak üzere Bayburt Valiliği tarafından bastırılan Ord. Prof. Dr. Ali Fuad Başgil´in Gençlerle Başbaşa isimli kitabı dağıtılmadan önce Yazarı tanıtan video izlendi.
Vali İsmail USTAOĞLU, bu mesleği seçmesinde rehber olarak tanımladığı ‘Gençlerle Başbaşa’ isimli kitabı 13-14 yaşlarında öğretmeninin tavsiyesiyle aldığını, hayatında okuduğu ilk kitap olduğunu, başucunda bulundurup, zaman zaman tekrar tekrar okuduğunu söyledi.
Kitapta başarılı olma yolları ve şartlarından maddeler halinde bahsedildiğini bildiren Vali İsmail USTAOĞLU, “Yetişmenizde ve karakterlerinizin şekillenmesinde çok önemli izler bırakacağına inandığım bir kitap. Onun için burada bu kitabı sizlerle paylaşmak istedim. Valilik olarak bir kültür hizmeti şeklinde tüm öğrencilerimizle de bu kitabı paylaşacağız" dedi.
Öğrencilere kendilerine mutlaka hedef koymaları ve inanarak o hedefe ulaşmak için çalışmaları tavsiyesiyle sözlerine son veren Vali İsmail USTAOĞLU daha sonra öğrencilere kitaplarını hediye etti.

21-02-201721-02-201721-02-201721-02-2017

Gençosman Mah. Turgut Özal Bulvarı No.113 Kat.1 PK. 69000 Merkez / BAYBURT - 0 458 280 69 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.