BAYBURT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) Sınavı Tamamlandı.

Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB) Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi kapsamında, Ortaokul 8´inci sınıf öğrencilerine yönelik ikinci dönem ortak sınavları Bayburt ilimizde  sorunsuz tamamlandı. 
Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) Sınavı Tamamlandı.

Sınav, ilimizde ; 29-30 Nisan 2015 tarihlerinde merkez ilçede     12  , merkez köylerimizde  11  , Aydıntepe ilçemizde 2 ve Demirözü ilçemizde 4 okulumuzda olmak üzere toplam 29 sınav merkezinde sorunsuz olarak tamamlandı.

 

Ortak sınavların 29 Nisa’da yapılan birinci oturumunda, sırasıyla Türkçe, matematik, din kültürü ve ahlak bilgisi ders yazılıları, 30 Nisan’da yapılan ikinci oturumunda ise fen ve teknoloji, T.C inkılap tarihi ve Atatürkçülük ile yabancı dil ders yazılıları gerçekleştirildi.

 

Milli Eğitim Müdürü Seydi DOĞAN, Maarif Müfettişleri Başkanı M.Serhat BİLA, Müdür Yardımcısı Kemalettin KARABULUT ve Şube Müdürleri yapılan planlama dahilinde TEOG sınavının yapıldığı okulları gezdi. Milli Eğitim Müdürü Seydi DOĞAN; Öğrencilerimiz, sağlıklı ve huzurlu bir ortamda sınavlarını tamamladılar. Öğrencilerimizin sınavlara hazırlanmasında emeği geçen tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. İlimizde 29 sınav merkezinde gerçekleştirilen TEOG Sınavlarında görev alan tüm yönetici, öğretmen ve diğer personelimize hassasiyetleri nedeniyle teşekkür ediyorum. 

Gençosman Mah. Turgut Özal Bulvarı No.113 Kat.1 PK. 69000 Merkez / BAYBURT - 0 458 280 69 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.