BAYBURT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞİİRLE YEŞEREN UMUTLAR ŞİİR DİNLETİSİ

  Bayburt Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği Bölümü   ve Taht İmam Hatip Ortaokulu işbirliği ile “Şiirle Yeşeren Umutlar” adlı şiir dinletisi gerçekleştirildi.
ŞİİRLE YEŞEREN UMUTLAR ŞİİR DİNLETİSİ

 

 

Taht İmam Hatip Ortaokulu ve Bayburt Üniversitesi işbirliği ile gerçekleştirilen Şiirle Yeşeren Umutlar adlı şiir dinletisi Bayburt Üniversitesi Gökhan Budak konferans salonunda gerçekleştirildi.  

 

Şiir dinletisine Bayburt Üniversitesinden Genel sekreter Yrd. Doç. Fatih Yalçın, Yrd Doç. Mesut Bulut ve Yrd Doç. Yasin Taşkesenoğlu ile Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, Müdür yardımcısı Bülent Koçyiğit ve Şube Müdürü İlyas Günay  katıldılar.

 

Her şeyin hızlı tüketildiği ve unutulduğu bir devirde unutulmayacak olan duygulardır. Bu duyguları ortaya çıkaracak olan şiirleri Taht İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, Türkçe Öğretmenliği öğrencileri ile birlikte farklı bir ortamda seslendirme imkânı buldular. Okulumuzdan 6 öğrenci çeşitli şiirleri seslendirdiler. Öğrencilerimizden Deniz TURANOĞLU kendi yazdığı “Yaz Ağacı” adlı şiiri seslendirdi. Bayburtlu Aşık Suphani aşık geleneğimizin örneklerini yansıttı. Programdan elde edilen katkılarla Türkçe öğretmenliği bölümünün kardeş okul seçtiği Taht İmam Hatip Ortaokulumuzun kütüphanesinin zenginleştirilmesine katkı sağlandı.

 

Program Türkçe Öğretmenliği bölümü öğrencilerinin Taht İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerine hediye takdimi ile sona erdi.

15-12-201515-12-201515-12-201515-12-201515-12-201515-12-2015

Gençosman Mah. Turgut Özal Bulvarı No.113 Kat.1 PK. 69000 Merkez / BAYBURT - 0 458 280 69 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.