BAYBURT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şiddetin Altında Yatan Gerçekler ve Öfke Kontrolü Konulu panel Gerçekleştirildi

Bayburt Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü´nce Şiddetin Altında Yatan Gerçekler ve Öfke Kontrolü Konulu panel Gerçekleştirildi
Şiddetin Altında Yatan Gerçekler ve Öfke Kontrolü Konulu panel Gerçekleştirildi

20-02-201920-02-201920-02-201920-02-201920-02-2019


Şiddetin Altında Yatan Gerçekler ve Öfke Kontrolü Konulu Panel Gerçekleştirildi 

         Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nce ‘’şiddetin altında yatan gerçekler ve öfke kontrolü’’ konulu panel gerçekleştirildi. 

    Panelde,  şiddet olaylarının toplumumuzda artması ve toplumumuzun temel yapısını olumsuz etkilemesi üzerine 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında şiddetle mücadele eğitimlerinin verilmesi gündeme gelmiştir.Düzenlenen panel toplumuzun tüm kesimlerine yönelik şiddetle mücadele kapsamında verilen eğitimlerin bir parçasını oluşturmuştur. 

     Panelde şiddetin kişiler arası iletişim yönü, kişilerin ruhsal ve sağlık yönü,  etkileri, dini ve hukuki boyutları alanlarında uzman olan  Dr. Öğr. Üyesi CANSU TUTKUN  (Eğitim Fakültesi ), Dr. Öğr. Üyesi Bülent BAYRAKTAR  (Sağlık Bilimler Fakültesi), Dr. Öğr. Üyesi Ahmet ÖZKAN (İlahiyat Fakültesi), Özkan OFLAZ (Halkla İlişkiler Uzmanı) tarafından ele alınmıştır. 

Halkın yoğun ilgi gösterdiği panele Hanım Efendi Yıldız PEHLİVAN, Belediye Başkanı Mete MEMİŞ,İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz KARAKAŞOĞLU, Kurum Müdürleri ve Ak Parti Bayburt İl Başkanı Hacı Ali Polat ve çok sayıda davetli katılmıştır.  Konuşmaların ardından panelistlere plaket takdim edildi.   

Gençosman Mah. Turgut Özal Bulvarı No.113 Kat.1 PK. 69000 Merkez / BAYBURT - 0 458 280 69 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.