BAYBURT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Valimizin Okul Ziyaretleri

Bayburt Valisi sayın Yusuf ODABAŞ beraberinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Seydi DOĞANla birlikte ilimiz merkez Şehit Sebahattin Bozo Anadolu Lisesi’ni ve aynı binada eğitim görmekte olan Bayburt İmam Hatip Lisesi 9.sınıf öğrencilerini ziyaret etti. 
Sayın Valimizin Okul Ziyaretleri

Okul binasındaki bütün birimlerini tek tek detaylı bir şekilde gezerek Milli Eğitim Müdürümüzden ve okul idarecilerinden bilgi alan Vali ODABAŞ, daha sonra Şehit Sebahattin Bozo Anadolu Lisesinde bazı sınıflara girerek bir süre öğrencilerle ve öğretmenlerle sohbet etti. Öğrencilerin kendisinden bir istekleri olup olmadığını sorarak onlara bazı nasihatlerde bulundu. Devletin bütün imkanlarıyla eğitim ve öğretimde başarıyı artırmanın gayretinde olduğunu belirten sayın Valimiz, öğrencilerin bu imkanları yine bu ülkeye hizmet etmek adına en iyi şekilde değerlendirmeleri gerektiğini ifade etti.

 

 

Ardından aynı okulda eğitim gören Bayburt İmam Hatip Lisesi 9.sınıf öğrencilerinin bulunduğu sınıflara giderek öğrencilerle ve öğretmenlerle sohbet eden sayın Valimiz, öğrencilerin taleplerini ve sorunlarını dinleyerek onlarla bir süre sohbet etti. Burada öğrencilere hitaben “ Sizleri bu ülkenin geleceği olarak görüyoruz bu yüzden yarınlarımızın en iyi şekilde olması adına bugünlerimizi en iyi şekilde değerlendirmenin yani sizlere elimizden gelen her türlü imkanı sunmanın gayreti içindeyiz. Sizlerden de bunların karşılığı olarak aynı gayreti beklediğimizi bilmenizi isterim” diyerek devletin en üst düzeyde ilgisinin her zaman üzerlerinde olduğunu hatırlattı. Öğrencilere ve öğretmenlere başarılar dileyerek sınıflardan ayrılan sayın Valimiz ardından Milli Eğitim Müdürümüz Seydi DOĞAN ve okul yönetiminde görevli idarecilerle okulun fiziki durumu, imkanları ve öğrencilerin durumu ile ilgili genel bir değerlendirme yaparak okuldan ayrıldı.

 

Gençosman Mah. Turgut Özal Bulvarı No.113 Kat.1 PK. 69000 Merkez / BAYBURT - 0 458 280 69 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.