BAYBURT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okullar Hayat Olsun Projesi İl Yönetim Kurulu Toplantısı

Okullar Hayat Olsun Projesi İl Yönetim Kurulu Ocak ayı toplantısı yapıldı.
Okullar Hayat Olsun Projesi İl Yönetim Kurulu Toplantısı

           Okullar Hayat Olsun Projesi çerçevesinde yapılan çalışmaların değerlendirilmesine yönelik olarak İl Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımı ile 27 Ocak 2016 Çarşamba günü saat 10:00’da İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hüseyin AKDOĞAN, Aydıntepe İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ömer ERASLAN, Demirözü İlçe Milli Eğitim Müdürü Celal ŞAHİN, Demirözü Belediyesi Eğitmeni Bünyamin FİDAN, Merkez İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Abdurrahman ALGAN, Aydıntepe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Gökhan KARAKURT, Demirözü Halk Eğitim Merkezi Müdürü Enver DAĞTEKİN katıldılar.

 Okullar Hayat Olsun Projesi İl Yönetim Kurulu Toplantısında Milli Eğitim Şube Müdürü Hüseyin AKDOĞAN tarafından Okullar Hayat Olsun Projesi çerçevesinde yapılan çalışmaları içeren sunum gerçekleştirildi.

Demirözü Belediyesi Eğitim Uzmanı Bünyamin FİDAN; belediye olarak okullara ve öğrencilere her türlü desteğin verildiğini, bu kapsamda başarı olan öğrencilerin merkez ilçeye taşınmalarında herhangi bir ücret alınmadığını, okulların ihtiyaçları doğrultusunda desteklerini esirgemediklerini, okulların bahçelerini asfaltladıkların belirtti.

 Aydıntepe İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ömer ERASLAN; Proje okullarının vatandaşlar tarafından aktif olarak kullanımını sağlamak için çeşitli etkinlikler yapıldığını, Aile Eğitimi Kursları düzenlendiğini, yöresel el sanatları ve çeşitli kurslar açıldığını belirterek okulların yaşanabilir alanlar olması için okul bahçelerini, kütüphanelerini, bilişim teknoloji sınıflarını, çok amaçlı salonların öğrencilerin ve vatandaşların hizmetine sunduklarını, okulların bahçelerinde ağaç dikilecek alanların artık olmadığını bu nedenle Orman İşletme Müdürlüğünden ağaç dikilecek alanların belirlenerek hatıra ormanları oluşturulabileceğini belirtti.

  Demirözü İlçe Milli Eğitim Müdürü Celal ŞAHİN; proje kapsamında çalışmaların titizlikle sürdürüldüğüne, okullarda çeşitli etkinlikler yapıldığını, okul imkânlarının halkın hizmetine açıldığını belirtti.

  Halk Eğitim Merkezi Müdürü Abdurrahman ALGAN; Okullar Hayat Olsun Projesi kapsamında gerek kurum bünyesinde gerek okullar aracılığıyla sosyal, kültürel ve sportif kursların açıldığını ve çalışmaların devam ettiğini, Mahalle muhtarlarının talepleri doğrultusunda mahalle sakinlerinin istekleri yönünde okullarımızda kursların açıldığını belirtti.

                 Milli Eğitim Şube Müdürü Hüseyin AKDOĞAN toplantıya katılanlara teşekkür konuşması yaparak toplantı sona erdi.

28-01-201628-01-201628-01-2016

Gençosman Mah. Turgut Özal Bulvarı No.113 Kat.1 PK. 69000 Merkez / BAYBURT - 0 458 280 69 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.