BAYBURT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Ziyaretleri

Milli Eğitim Müdürümüz Seydi DOĞAN okul ziyaretlerine Abadaşı İmam Hatip Ortaokulu ,  MEV Konursu İmam Hatip Ortaokulu ve Konursu İlkokulu ile devam etti.  
Okul Ziyaretleri

Milli Eğitim Müdürümüz Seydi DOĞAN , Milli Eğitim Müdür yardımcımız Kemalettin KARABULUT, Abadaşı İmam Hatip Ortaokulu , MEV. Konursu İmam Hatip Ortaokulu ve Konursu İlkokulunu ziyaret ederek öğrenci, öğretmen ve idarecilerimizin sorunlarını dinledi. Özellikle 8. Sınıf öğrencilerimizin TEOG sınavına hazırlık çalışmaları hakkında bilgi aldı. Yetiştirme ve Destekleme Kursuna katılan öğrencilerle biraraya geldi. Milli Eğitim Müdürümüz Seydi DOĞAN öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada; öğrencilerimizin ders kitaplarına yoğunlaşmalarını, TEOG sınavlarında   ders kitaplarının belirleyici olduğunu, bakanlığımızın sınav sorularını tamamen ders kitapları ve kazanımlara göre hazırladığını ifade etti.  Aynı zamanda bu okullarımızda yapılan onarımları inceledi.  


adabaşı ziyaretiadabaşı ziyaretiadabaşı ziyaretiadabaşı ziyaretiadabaşı ziyaretiadabaşı ziyaretiadabaşı ziyareti

Gençosman Mah. Turgut Özal Bulvarı No.113 Kat.1 PK. 69000 Merkez / BAYBURT - 0 458 280 69 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.