BAYBURT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Minik Öğrencilerden Teşekkür Ziyareti

İlimiz Merkezinde faaliyet gösteren 75.yıl Anaokulu öğretmen ve öğrencileri, Okul Müdiresi Senem DAŞTAN ve Okul Aile Birliği Başkanı Gökhan HANCI ile birlikte Milli Eğitim Müdürümüz sayın Seydi DOĞAN’ı makamında ziyaret ettiler.
Minik Öğrencilerden Teşekkür Ziyareti

Ziyarette konuşan Okul Müdiresi Senem DAŞTAN, okul öncesi eğitime verdiği destek ve önemle okul öncesi eğitimin il genelinde kalitesinin artmasına büyük katkıları olan Milli Eğitim Müdürümüze teşekkür etmek için böyle bir ziyaret gerçekleştirdiklerini belirtti. Bu anlamda okul-öğrenci-veli dayanışmasının bir örneği olarak okul aile birliğini temsilen başkan Gökhan HANCInın da kendilerine eşlik etmesinin bu işbirliğine yapacağı olumlu katkıları olacağını ifade etti. Okul Aile Birliği Başkanı da yaptığı katkılar ve okul öncesi eğitimle ilgili ortaya koyduğu vizyonun çocuklarımızın bu en temel eğitim basamağını en verimli bir şekilde geçirmelerine olanak sağladığını belirterek Milli Eğitim Müdürümüze müteşekkir olduklarını ifade etti.

 

Milli Eğitim Müdürümüz Seydi DOĞAN, bu anlamlı ziyaret için kendilerine teşekkür ederek “ Okul öncesi eğitimle ilgili anılan çalışmaları biz görevimiz gereği yerine getiriyoruz fakat bu ziyaret bizim içinde bir moral ve motivasyon kaynağı oldu. Bu yılda yine önceki yıllarda yakalamış olduğumuz çıtayı veliler, okul yöneticileri ve bizler il yöneticileri olarak hep birlikte daha yukarı taşıyacağımıza inanıyorum.” Diyerek duygu ve düşüncelerini dile getirdi.

 

 

Minik öğrencilerle hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından ziyaret programı sona erdi.

Gençosman Mah. Turgut Özal Bulvarı No.113 Kat.1 PK. 69000 Merkez / BAYBURT - 0 458 280 69 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.