BAYBURT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Uzmanlarıyla Değerlendirme Toplantısı

Milli Eğitim Müdürlüğümüz bünyesinde görev yapan Eğitim Uzmanlarıyla genel değerlendirme yapılarak faaliyet planları kararlaştırıldı. 
Milli Eğitim Uzmanlarıyla Değerlendirme Toplantısı

Milli Eğitim Müdürümüz Seydi DOĞAN başkanlığında gerçekleşen toplantıya Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kemalettin KARABULUT, Eğitim Uzmanları Ednan ÇALIŞKAN, M.Fatih ULUCA, Samih AKPULAT ve Vahyettin BAŞTÜRK katıldılar.

 

Toplantının açılışında konuşan Milli Eğitim Müdürümüz, kurumda görevli idari personelle düzenli olarak yapılan haftalık değerlendirmenin yanı sıra eğitim uzmanlarıyla da bu şekilde toplantılar yapmak gereğini gördüklerini bu amaçla haftalık periyotta toplantılar düzenleyerek Bayburtta eğitimin gidişatı, karşılaşan problemler, çözüm yolları ve kaliteyi artırmak için planlanan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunmayı uygun bulduklarını belirtti. Bu anlamda eğitim uzmanlarının hem yıllar boyunca sahada edindikleri tecrübeleri hem de idareciliklerinden gelen bakış açılarının daha etkili kararlar almak ve kendileriyle işbirliği içinde uygulamak açısından önemli olduğunu ifade ederek katkıları ve katılımlarından dolayı kendilerine teşekkür etti.

 

Toplantıda 2014-2015 eğitim-öğretim yılı için şu ana kadar yapılan çalışmalar değerlendirilerek önümüzdeki dönemde yapılacak faaliyetler planlandı. Kurum ziyaretleri sürecinde belirlenen sorunlar gündeme alınarak Milli Eğitim Müdürümüzün koordinasyonunda çözüm önerilerinin hayata geçirilmesi kararlaştırıldı. Yapılan çalışmalar ve önerilerin haftalık toplantılarda raporlaştırılmasına karar verilmesinin ardından toplantı sona erdi.

Gençosman Mah. Turgut Özal Bulvarı No.113 Kat.1 PK. 69000 Merkez / BAYBURT - 0 458 280 69 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.