BAYBURT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüzün Öğretmenler Günü Programı Yoğun Geçiyor

Milli Eğitim Müdürümüz Seydi DOĞAN Öğretmenler Günü programı kapsamında bir dizi ziyaretlerde bulunurken gün boyunca makamında da çeşitli okullardan gelen öğrenci ve öğretmenleri kabul etti.
Milli Eğitim Müdürümüzün Öğretmenler Günü Programı Yoğun Geçiyor

Program kapsamında 75. Yıl Anaokulunun düzenlediği etkinliğe beraberinde Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleriyle katılan Milli Eğitim Müdürümüze buradaki programda tüm öğretmenler adına 75. Yıl Anaokulu Müdiresi Senem DAŞTAN tarafından bir anı defteri hediye edilirken minik öğrenciler de çeşitli hediyeler verdiler. Milli Eğitim Müdürümüz Seydi DOĞAN bu anlamlı günde böyle sıcak bir ortamda bu etkinliğe katılmaktan mutluluk duyduğunu ve aldığı hediyelerin kendisini duygulandırdığını ifade etti. Program yemek ikramının ardından çekilen toplu hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

 

Ardından makamında Kır çiçekleri Anaokulunun minik öğrencileri ve öğretmenlerini kabul eden Seydi DOĞAN ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “ Bu tür ziyaretler ve buluşmalar bizlere kimin için çalıştığımızı tekrar tekrar hatırlatıyor ve bu minik yavrularımızın gözlerindeki ışık ve samimiyet bizlere eğitim adına moral ve motivasyon kazandırıyor. Bu nazik ziyareti düşündükleri için Kır çiçekleri Anaokulumuzun yönetici ve öğretmenlerine teşekkür ediyorum.” Dedi.

 

Ziyaretin ardından beraberinde Şube Müdürleri ve Kır Çiçekleri Anaokulu müdürü, öğretmen ve öğrencileriyle birlikte ilimizde uzun yıllar görev yaparak çok sayıda öğrenci yetiştiren emekli öğretmen Adil COŞKUN’u evinde ziyaret etti. Misafirlerini kapıda karşılayan emekli öğretmenimiz Adil COŞKUN geçen yaşına rağmen öğrencileri ve çocukları karşısında görünce görev yaptığı yıllara döndüğünü belirterek ziyaretin kendisini hem duygulandırdığını hem de gururlandırdığını ifade etti. Minik öğrencilerin çeşitli hediyeler ve çiçekler takdim etmesinden sonra toplu hatıra fotoğrafı çekilerek ziyaret noktalandı.

 

 

Günün ilerleyen saatlerinde beraberinde Milli Eğitim Müdür yardımcısı Kemalettin KARABULUT ve Şube Müdürü Özgür ŞAHİN’le ,Bayburt Anadolu İmam Hatip Lisesi yöneticileri ve öğrencileriyle birlikte geçtiğimiz yıl vefat eden Bayburtun tanınmış eğitimcilerinden Yusuf AKYÜZ’ün ve geçtiğimiz yaz aylarında vefat eden MEV Konursu İlkokulu Müdürü Hasbi KÜPELİOĞLU’nun kabirlerini ziyaret ederek programını sonlandırdı.

23-11-201523-11-201523-11-201523-11-201523-11-201523-11-201523-11-201523-11-201523-11-2015

Gençosman Mah. Turgut Özal Bulvarı No.113 Kat.1 PK. 69000 Merkez / BAYBURT - 0 458 280 69 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.