BAYBURT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ KOMPLEKSİ HIZLA YÜKSELİYOR.

Milli Eğitim Müdürü Seydi DOĞAN, hafta sonu Eğitim Kampüsünde yapımı devam eden Bayburt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kompleksi inşaatında incelemelerde bulundu.
MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ KOMPLEKSİ HIZLA YÜKSELİYOR.

Yapılan çalışmalar , inşaatların durumu ve inşaatların tamamlanma süreci  hakkında yüklenici firma yetkililerinden bilgi alan Seydi DOĞAN , “İlimizde çok önemli eğitim yatırımları gerçekleştiriliyor. Bayburt’un eğitim alanında dünden daha iyi bir konuma gelmesi ve eğitim kalitesinin arttırılması amacıyla çalışmalarımız artarak devam etmektedir. İl Yatırım Programlarımızın toplamı ; 17.044.114 TL (2 adet İmam-Hatip Ortaokulu, 1 adet Kapalı Spor Salonu, 1 adet Ortaokul, Öğrenci Pansiyonu ve 1 Adet Kamulaştırma) , Devlet Yatırım Programımızın toplamı da , 36.750.000 TL  (Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, İmam-Hatip Lisesi ve Öğrenci Pansiyonu, Rehberlik araştırma Merkezi ) olarak toplamda  53.794.114 TL yatırımımız devam etmektedir.” Dedi.

Bayburt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kompleksinin ( 24 derslikli Lise, 300 Öğrenci Kapasiteli Pansiyon, 2 adet atölye ve Spor Salonu ) teslim tarihinin 26 Temmuz 2016 olduğunu dolayısıyla 2016-2017 eğitim öğretim yılında hizmete gireceğini belirtti.

 

Milli Eğitim Müdürü Seydi DOĞAN’a ,  inceleme sırasında İnşaat Emlak Şube Sorumlusu  Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kemalettin KARAULUT ve İnsan Kaynakları Şube Müdürü Ahmet TUNCAY eşlik etti.

Gençosman Mah. Turgut Özal Bulvarı No.113 Kat.1 PK. 69000 Merkez / BAYBURT - 0 458 280 69 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.