BAYBURT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MEB Mesleki Gelişimi Destekleme ve İzleme Daire Başkanı İlimizdeki İncelemeleri

Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki Gelişimi Destekleme ve İzleme Daire Başkanı Abdi ERDOĞAN beraberindeki heyetle Aydıntepe ilçemizde incelemelerde bulunmak üzere ilimize geldi.
MEB Mesleki Gelişimi Destekleme ve İzleme Daire Başkanı İlimizdeki İncelemeleri

MEB Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünden Mesleki Gelişimi Destekleme ve İzleme Daire Başkanı Abdi ERDOĞAN, beraberinde Şube Müdürü Ali TEKDEMİR ve Erzurum Hizmetiçi Eğitim Enstitüsünden yetkililerle birlikte Aydıntepe ilçemizde incelemelerde bulunmak üzere şehrimize geldi.

 

Beraberinde İl Milli Eğitim Müdürü Seydi DOĞAN ve Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kemalettin KARABULUT ile Aydıntepe ilçesinde bulunan ve 2010 yılında yapımı tamamlanan fakat henüz kullanımda olmayan yatılı okul kampüsünde incelemelerde bulundu. Kampüste yer alan binaların hizmetiçi eğitim enstitüsü olarak değerlendirilmeye uygun olup olmadığı ile ilgili binaları tek tek gezerek bilgi alan Daire Başkanı Abdi ERDOĞAN ardından beraberindeki heyetle birlikte Aydıntepe Kaymakamı Yeliz YILDIZHANı makamında ziyaret etti.

 

Daha sonra şehir merkezine gelerek Vali Vekili Ali GÖKAYı makamında ziyaret eden Daire Başkanı Abdi ERDOĞAN ve beraberindeki heyet ziyaretin ardından ilimizden ayrıldılar.

Gençosman Mah. Turgut Özal Bulvarı No.113 Kat.1 PK. 69000 Merkez / BAYBURT - 0 458 280 69 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.