BAYBURT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KAŞGARLI MAHMUT’U ANMA

  Milli Eğitim Müdürümüz Seydi DOĞAN okul ziyaretlerine TOBB Örence İmam Hatip Ortaokulu ile devam etti. 
KAŞGARLI MAHMUT’U ANMA

 

 

Milli Eğitim Müdürümüz Seydi DOĞAN´ın katılımıyla Kaşgarlı Mahmut´u Anma Programı Düzenlendi.

 

TOBB Örence İmam Hatip Ortaokulunda düzenlenen Anma Etkinlikleri Kapsamında Kaşgarlı Mahmut’u anma programı düzenlendi. Düzenlenen programa Milli Eğitim Müdürümüz Seydi DOĞAN, Milli Eğitim Müdür yardımcımız Kemalettin KARABULUT, Şube Müdürü Hüseyin AKDOĞAN, okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Okul müdürü Süleyman Köse’nin açılış konuşmasını yaptığı programda Kaşgarlı Mahmut’un hayatı tiyatro ile aktarıldı. Program slayt gösterisi, şiirler ve yazılarla tamamlandı.

 

Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Seydi DOĞAN programda yaptığı konuşmada Kaşgarlı Mahmut’un hayatına değinerek kitap okumanın önemi üzerinde durdu. Program sonrasında öğretmenlerle toplantı yapılarak okulun sorunları konuşuldu, TEOG değerlendirilmesi yapıldı ve çözüm önerileri üzerinde duruldu. Okulda yapılan onarımlar ve çalışmalar hakkında bilgi alarak ziyaretini tamamladı.

15-12-201515-12-201515-12-201515-12-2015

Gençosman Mah. Turgut Özal Bulvarı No.113 Kat.1 PK. 69000 Merkez / BAYBURT - 0 458 280 69 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.