BAYBURT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İSG BİRİMİMİZ EĞİTİMLERE BAŞLADI.

  Eğitim çalışmalarına katılan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seydi DOĞAN, Müdür Yardımcısı Kemalettin KARABULUT ve Şube Müdürü Ahmet TUNCAY katıldılar.  
İSG BİRİMİMİZ EĞİTİMLERE BAŞLADI.

Eğitim çalışmalarının açılış konuşmasını İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Kemalettin KARABULUT İlimizde yapılan çalışmaların hakkında kısa bilgilendirme yaptı. Daha sonra İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seydi DOĞAN İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda kısa bir değerlendirmede bulundu. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seydi DOĞAN; İlk aşamada okul-kurumların yapması gereken, Acil eylem Planları ve Risk Değerlendirmelerini tamamlamayı planladıklarını ve özellikle Risk değerlendirmesini yapmayan okul-kurumların 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği kanununun 26.maddesine göre cezai müeyyide uygulanacağını belirtti. 01.07.2016 tarihine kadar bütün okul kurumların iş ve işlemlerini yaparak raporlarını hazırlamalarını 6331 Sayılı İş sağlığı ve Güvenliği kanununun 2.maddesine göre çalışanların eğitimlerini almaları gerektiğini belirtti. Daha sonra İş Sağlığı Biriminde İSG Uzmanı Hayri AKBOĞA ve Ensar ÇEKER’in sunum ve anlatımlarıyla devam eden eğitim çalışmaları yapılan sınavla sonlandırıldı. Eğitimler okullarımızda çalışan İŞKUR personellerine yönelik  olarak hafta boyunca devam etti.


iş seğlığı ve güvenliğiiş seğlığı ve güvenliğiiş seğlığı ve güvenliğiiş seğlığı ve güvenliği

 

Gençosman Mah. Turgut Özal Bulvarı No.113 Kat.1 PK. 69000 Merkez / BAYBURT - 0 458 280 69 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.