BAYBURT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İmam Hatip Ortaokulu ve Lise Müdürlerine Bilgilendirme Toplantısı

28/10/2015 tarihinde Müdürlüğümüz Hizmet İçi Eğitim Binası’ndaki bilgilendirme toplantısına Sayın Valimiz Yusuf ODABAŞ, Milli Eğitim Müdürümüz Seydi DOĞAN, Müdür Yardımcılarımız Kemalettin KARABULUT ve Metin BİLGİN, Şube Müdürümüz Özgür ŞAHİN ile il merkezindeki imam Hatip Ortaokulu ve İmam Hatip Liselerinin okul müdürleri katılmıştır.
 İmam Hatip Ortaokulu ve Lise Müdürlerine  Bilgilendirme Toplantısı

Gençlik ve Spor Bakanlığı Müşaviri Sayın Ali ÖZDEMİR sohbet havasında geçen konuşmasında, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Projeleri, Projelere katılım şartları, bakanlığa ait bina ve tesislerlerden öğrencilerin istifade edebilme durumları hakkında aydınlatıcı bilgiler vermiştir. İmam Hatip Gençliğinin bakanlığın yapmış olduğu kamp, gezi, vb. etkinliklere muhakkak katılarak farklılıklarını fark ettirmeleri gerektiğini söyledi. Paylaşım toplantısı okul müdürlerimizin konuyla ilgili sorularının cevaplandırılması akabinde sona ermiştir.

spor müşaviri bilgilendirme

spor müşaviri bilgilendirme

Gençosman Mah. Turgut Özal Bulvarı No.113 Kat.1 PK. 69000 Merkez / BAYBURT - 0 458 280 69 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.