BAYBURT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Danışma Kurulu Toplantısı Yapıldı

2014-2015 yılı İl Milli Eğitim Danışma Kurulu Toplantısı Vali Yard. Abdulhamit KARACA başkanlığında Halk Eğitim Merkezinde düzenlendi.
İl Milli Eğitim Danışma Kurulu Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından il genelinde eğitim-öğretim faaliyetlerinin nicelik ve niteliklerinin arttırılması için yapılan toplantıda çalışmalar ve projeler hakkında kurula bilgilendirme sunumu gerçekleştirildi. Sunumda yıl boyunca yapılan çalışmalar, yatırım faaliyetleri ve projelerle ilgili bilgiler verildi.
Ardından toplantının görüş ve öneriler kısmına geçildi. Bu bölümde konuşan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı M.Fatih ULUCA: Bu toplantının önemli gördüğümüz kısmı siz değerli katılımcılarımızdan gelen tespitler, görüşler ve çözüm önerileridir. Bu anlamda yapacağınız her eleştiriye ve beyan edeceğiniz her görüş ve öneriye açık olduğumuzu belirtmek istiyorum. Yapacağınız katkıların vermeye çalıştığımız hizmetlerin kalitesinin artmasında etkisi olacağı kanaatindeyim. Konuşmanın ardından toplantıya katılan eğitim yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve velilerin yanı sıra il müdürleri, belediye yetkilileri ve üniversiteden katılan uzmanlar görüş, öneri ve eleştirilerini dile getirdiler. Toplantının kapanışında konuşan İl Danışma Kurulu Başkanı Vali Yardımcısı Abdulhamit KARACA toplantının gayet verimli geçtiğini ve dile getirilen konuların ilgili kurumlarca hassasiyetle ele alınacağına olan inancını ve kendilerinin de bu anlamda her türlü desteğe hazır olduklarını belirtti. Katılımcılara ilgilerinden dolayı teşekkür ederek toplantıyı sonlandırdı.


Gençosman Mah. Turgut Özal Bulvarı No.113 Kat.1 PK. 69000 Merkez / BAYBURT - 0 458 280 69 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.