BAYBURT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Engelli Vatandaşlardan Anlamlı Ziyaret

3 Aralık Engelliler Günü dolayısıyla ilimizde ikamet eden engelli vatandaşlar İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret ettiler.
Engelli Vatandaşlardan Anlamlı Ziyaret

Kurum personelimiz Ali ERSOY’unda eşlik ettiği Engin DEMİR’i makamında kabul eden Milli Eğitim Müdürü Seydi DOĞAN bu anlamlı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek eğitim kurumlarında engellilere yönelik yapılan faaliyetler hakkında bilgiler paylaştı. Engellilerin gerek öğrenci olarak gerekse vatandaş olarak kurumlarından yararlanırken talep ettikleri hizmetlere en rahat şekilde ulaşabilmeleri için ellerinden geleni yaptıklarını belirten Seydi DOĞAN, “bu konu en büyük hassasiyetlerimizden biridir, bu anlamlı ziyareti hassasiyetimizin bir karşılığı olduğunun göstergesi olarak kabul ediyorum” diyerek duygu ve düşüncelerini ifade etti.

Ziyareti gerçekleştiren Engin DEMİR, Milli Eğitim Müdürümüze engellilere verdiği önemi gösteren çalışmaları ve hassasiyetinden ötürü teşekkür ettiğini belirtti.

Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kemalettin KARABULUT ve Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Şube Müdürümüzün de katılımıyla gerçekleşen ziyarette Milli Eğitim Müdürümüz sayın Seydi DOĞAN misafirleriyle bir süre sohbet ettikten sonra kendilerine bazı hediyeler verdi. Hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından bu anlamlı ziyaret bir daha tekrar edilmesi dileğiyle son buldu.

Gençosman Mah. Turgut Özal Bulvarı No.113 Kat.1 PK. 69000 Merkez / BAYBURT - 0 458 280 69 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.