BAYBURT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Kampüsümüz Hızla Yükseliyor

Milli Eğitim Müdürümüz Seydi DOĞAN, beraberinde şube müdürleriyle Bayburt Erzurum yolu üzerinde yapımına bu yıl başlanan eğitim kampüsümüzün inşaat alanında incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.
Eğitim Kampüsümüz Hızla Yükseliyor

Eğitim kampüsü inşaat alanında yapımına devam edilen Endüstri Meslek Lisesi okul binasının bitme aşamasına geldiği, atölye ve pansiyon binalarının da hızla yükseldiği gözlemlenirken, spor salonunun temelinin atıldığı görüldü. Çalışmaların hızlı ve sorunsuz yürütülmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Milli Eğitim Müdürümüz daha sonra kampüs alanının 2.etabı olan 24 derslikli lise ve rehberlik araştırma merkezi inşaatlarının olduğu bölümde firma yetkilisiyle görüşerek süreç hakkında bilgi aldı. Her 2 binanın da temelinin atıldığı ve çalışmaların hızlı bir şekilde devan ettiğini belirten firma yetkilisi bir aksilik olmaması durumunda bir sonraki eğitim-öğretim yılında binaların kullanıma hazır olacağını kaydetti.

 “ Bayburt eğitim camiası sadece yeni binalar değil aynı zamanda yeni bir anlayışa da kavuşuyor “ diyen Seydi DOĞAN, çalışmaların istedikleri doğrultuda ilerlediğini ve bir sonraki eğitim-öğretim yılında yeni bir kampüsle eğitime devam edileceğini belirterek yapılan çalışmaların ilimize, öğrenci ve velilerimize hayırlı uğurlu olması temennilerinde bulundu.

 

Gençosman Mah. Turgut Özal Bulvarı No.113 Kat.1 PK. 69000 Merkez / BAYBURT - 0 458 280 69 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.