BAYBURT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

e-Twinning Bilgilendirme Toplantısı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimimiz tarafından ilimizde görev yapan çeşitli branşlardaki öğretmenlerimize yönelik Avrupa Eğitim, Öğretim, Gençlik ve Spor programı olan Erasmus+’ın bir parçası olan e-Twinning hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
e-Twinning Bilgilendirme Toplantısı

Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı Hizmetiçi Eğitim Merkezinde gerçekleşen toplantıya ilimizdeki çeşitli okullarda görev yapan öğretmenler katılmış olup katılımcılara e-Twinning İl Koordinatörü Hüseyin AKDOĞAN tarafından e-Twinningle ilgili genel bilgiler sunulurken Ar-Ge Birimi Proje Koordinatörü Sibel DEMİRCİ tarafından twinspace ve Web 2.0 araçlarının tanıtımı ve kullanımına ilişkin uygulamalı bilgi verilmiştir. Sancaktepe İmam Hatip Ortaokulu Fen Bilgisi Öğretmeni Esra YAZAR tarafından e-Twinning projeleri yürütülürken dikkat edilmesi gerekenler ve iyi proje örneklerinin tanıtımının yapıldığı toplantı öğretmenlerimize uygulama yaptırılması ve sorularının cevaplanmasıyla son bulmuştur. Kısa adı Erasmus+ olan Avrupa Birliği Projelerine her anlamda hazırlık ve altyapı niteliği taşıyan e-Twinning faaliyetleri kapsamında öğretmenlerimiz Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın birçok farklı ülkesinden yüzbinlerce öğretmenle birebir tanışma ve öğrencileriyle birlikte proje fikirlerini paylaşma-gerçekleştirme imkanı bulacaklardır. Bu bilgilendirme ve tanıtım toplantıları önümüzdeki günlerde bir program dahilinde devam edecektir.

20-01-201620-01-201620-01-201620-01-201620-01-2016

Gençosman Mah. Turgut Özal Bulvarı No.113 Kat.1 PK. 69000 Merkez / BAYBURT - 0 458 280 69 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.