BAYBURT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dünya Engelliler Günü Programı Sancaktepe İmam Hatip Ortaokulunda Kutlandı.

    3 Aralık dünya Engelliler günü programı Sancaktepe İmam Hatip Ortaokulunda düzenlenen Dünya Engelliler Günü Programına  Milli Eğitim Müdürümüz Seydi DOĞAN Şube Müdürü İlyas GÜNAY ve Gençlik Merkezi Müdürü Savaş EREL katıldılar.
Dünya Engelliler Günü Programı Sancaktepe İmam Hatip Ortaokulunda Kutlandı.

 

 

Saygı duruşu ve işaret dili ile okunan İstiklal Marşı’nın ardından okul müdürü Volkan GÜNEŞ’in açılış konuşmasında; her insanın engelli adayı olduğunu vurgulayarak, engellilerle empati yapmanın ve onlarla iletişim kurarak onları anlamaya çalışmanın önemine değindi. Konuşmasının ardından öğrenciler bugüne özel hazırladıkları gösterileri sunduktan sonra Gençlik Merkezi gönüllüleri müzik dinletisi ile programa renk kattı. Gösterilerin ardından Milli Eğitim Müdürümüz Seydi DOĞAN, öncelikle hazırlanan program için öğretmen ve öğrencilere teşekkür ederek böyle anlamlı bir günde çocuklarımızın bu duyarlılığı ve içtenliği bir kez daha onlar için çalışan bizleri motive etmiştir. Toplumumuzda giderek artan engelli duyarlılığı bizleri memnun ediyor umutlandırıyor dedi.

Programın ardından Gençlik Merkezince getirilen hediye kitapları okul öğrencilerine dağıtıldı.

 

08-12-201508-12-201508-12-201508-12-201508-12-2015

Gençosman Mah. Turgut Özal Bulvarı No.113 Kat.1 PK. 69000 Merkez / BAYBURT - 0 458 280 69 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.