BAYBURT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dijital Öğrenme ve Öğrenme Fırsatlarına Erişim Semineri

Türkiye Yetişkin Öğrenme Gündemi Uygulamaları II kapsamında Dijital Öğrenme ve Öğrenme Fırsatlarına Erişim Semineri düzenlendi.
Dijital Öğrenme ve Öğrenme Fırsatlarına Erişim Semineri

Hayat boyu öğrenme konusunda yetişkinlerin farkındalık ve kültürünü arttırmak, özellikle temel becerilerinin geliştirilmesi yoluyla yetişkinlerin yeterliliklerini geliştirmek amacıyla uygulamaya konulan Türkiye Yetişkin Öğrenme Gündemi Uygulamaları kapsamında Bakanlığımız Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Eğitim Uzmanı Süleyman AKGÜL’ün katılımı ile Dijital Öğrenme ve Öğrenme Fırsatlarına Erişim konulu seminer düzenlendi.

Seminer açılış konuşmasını Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kemalettin KARABULUT yaptı. Ardından Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Eğitim Uzmanı Süleyman AKGÜL konuşmasını yaparak katılımın yüksek olmasından dolayı katılımcılara ve emeği geçenlere teşekkürlerini bildirdi.

Konuşmaların ardından Eğitim Uzmanı Hüseyin ERDOĞAN yaklaşık üç saat Öğrenmenin önemi ve değeri, yetişkin eğitiminin önemi, bireyin ekonomik, sosyal ve kültürel hayatına katkısı, Bir Öğrenme Penceresi Olarak Hayat Boyu Öğrenme Web Portalının Tanıtımı ve Dijital Öğrenmenin Önemi ve İçeriği konularında katılımcıları bilgilendirdi.

Program arasında katılımcılara çay, kahve ve pasta ikramı yapıldı.

 

Seminer sonunda katılımcılara Eğitim Uzmanı Süleyman AKGÜL, Milli Eğitim Şube Müdürü İlyas GÜNAY ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Abdurrahman ALGAN tarafından Katılım Belgesi takdim edildi.

Dijital Öğrenme ve Öğrenme Fırsatlarına Erişim SemineriDijital Öğrenme ve Öğrenme Fırsatlarına Erişim SemineriDijital Öğrenme ve Öğrenme Fırsatlarına Erişim SemineriDijital Öğrenme ve Öğrenme Fırsatlarına Erişim SemineriDijital Öğrenme ve Öğrenme Fırsatlarına Erişim SemineriDijital Öğrenme ve Öğrenme Fırsatlarına Erişim SemineriDijital Öğrenme ve Öğrenme Fırsatlarına Erişim SemineriDijital Öğrenme ve Öğrenme Fırsatlarına Erişim Semineri

Gençosman Mah. Turgut Özal Bulvarı No.113 Kat.1 PK. 69000 Merkez / BAYBURT - 0 458 280 69 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.