BAYBURT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BELEDİYEMİZDEN OKULLARIMIZA KİTAP DESTEĞİ.

Bayburt Belediyesi tarafından Bayburt merkez ve ilçelerde bulunan 14 lisemize toplamda 5 bin 110 adet kitap bağışı yapıldı.
BELEDİYEMİZDEN OKULLARIMIZA KİTAP DESTEĞİ.

 

Bayburt Belediyesi tarafından Bayburt merkez ve ilçelerde bulunan 14 lisemize toplamda 5 bin 110 adet kitap bağışı yapıldı.

 

Teslim törenine Belediye Başkanı Mete MEMİŞ, Belediye Başkan Yardımcısı Nesimuttin SELÇUK, İl Milli Eğitim Müdürümüz Seydi DOĞAN, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kemalettin KARABULUT , Milli Eğitim Şube Müdürü Özgür ŞAHİN , lise müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

 

Bayburt Anadolu Lisesi Müdürü Hayri KOCABEY’in açılış ve teşekkür konuşmasından sonra kürsüye çıkan  İl Milli Eğitim Müdürümüz Seydi DOĞAN yaptığı konuşmasında  okumanın önemini vurgulayarak okullarımızın kütüphanesine  yapmış olduğu kitap bağışından  dolayı belediye başkanımıza teşekkür etti. Daha sonra Bayburt Belediye Başkanı Mete  MEMİŞ, öğrencilerin geleceği inşa edecek bireyler olduğunu, geleceğin okul müdürleri, milli eğitim müdürleri, belediye başkanları, genel müdürleri, milletvekilleri, bakanları, başbakanları, cumhurbaşkanları olacaklarını;  12. sınıfta olan  çocukların da çalışma programının en az 45 dakikasını okumaya ayırmaları gerektiğini ve bu çalışmanın üniversite sınavlarında kendilerine katkı sağlayacağını ifade etti.

 

Program kampanya çerçevesinde bağışlanan kitapların okullarımıza teslim edilmesiyle sona erdi.

Gençosman Mah. Turgut Özal Bulvarı No.113 Kat.1 PK. 69000 Merkez / BAYBURT - 0 458 280 69 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.