BAYBURT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAYBURT GRUP, BAYBURT ANADOLU LİSESİNİN KİTAP KAMPANYASINA DESTEK VERDİ.

Bayburt Anadolu Lisesinde devam eden “Kütüphanemiz Şenleniyor” adlı kitap kampanyasına Bayburt Grup tarafından 600 adet kitap hediye etti. Kitap teslimi için okulda tören düzenlendi.
BAYBURT GRUP, BAYBURT ANADOLU LİSESİNİN KİTAP KAMPANYASINA DESTEK VERDİ.

Bayburt Grup adına kitapları teslim eden Hikmet ŞENTÜRK’e Milli Eğitim Müdürümüz Seydi DOĞAN, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cengiz KARAKAŞOĞLU, Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Memet Fatih ULUCA, Bayburt Anadolu Lisesi Müdürü Hayri KOCABEY, Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Spor Kulübü Teknik Direktörü Bahattin GÜNEŞ, Öğretmen ve Öğrenciler eşlik etti.

 

Milli Eğitim Müdürümüz Seydi DOĞAN eğitime verdiği desteklerinden dolayı Bayburt Grup adına Hikmet ŞENTÜRK’e teşekkür ederek, okuma kültürünün geliştirilmesi adına okullarda her gün bir saati okumaya ayırdıklarını, bu kampanyanın ve kampanyaya verilen desteğinde bu çalışmaların başarıya ulaşmasında büyük katkıları olacağını ifade etti.

 

Bayburt Grup’un her zaman eğitimin destekçisi ve gençlerin yanında yer aldığını, bundan sonrada bu tür desteklerin devam edeceğini belirten Hikmet ŞENTÜRK okuma konusundaki hassasiyetlerinin kendilerinde bu kampanyaya destek verme isteği uyandırdığını ve bu kitapları seçerken gençlerin ilgisini çekebilecek güncel yayınların tercih edildiğini ifade etti. Bu kitapların gençlere yeni ufuklar açması dileğiyle okula ve öğrencilere hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

Konuşmaların ardından Anadolu Lisesi Edebiyat Öğretmeni Semih HACIMÜFTÜOĞLU tarafından seramik tabak üzerine hat yazısıyla kaligrafi şeklinde Bayburt Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman ŞENTÜRK ve Şirket Koordinatörü Hikmet ŞENTÜRK’ün adları yazılarak kendilerine hediye edildi.

Gençosman Mah. Turgut Özal Bulvarı No.113 Kat.1 PK. 69000 Merkez / BAYBURT - 0 458 280 69 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.