BAYBURT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bayburt Eğitim Camiasının Acı Günü

Bayburt eğitim camiasının tanınmış simalarından Kaleardı İlkokulu Müdürü Yusuf AKYÜZ geçirdiği rahatsızlık nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini yumdu.
Bayburt Eğitim Camiasının Acı Günü

Bayburt eğitim camiasında özellikle son yıllardaki başarılarıyla Türkiye gündeminde de yer bulan Genç Ozanlar Korosu başta olmak üzere imza attığı birçok proje, düzenlediği sosyal faaliyetler ve çalışkan kişiliğiyle tanınan Yusuf AKYÜZ geçirdiği kalp rahatsızlığı sonucu kaldırıldığı hastanede 21 Kasım Cuma günü hayata gözlerini yumdu. Cenazesi Tuzcuzade Camiinde kılınan namazın ardından ilimiz Garipler Mezarlığına defnedildi. Güler yüzlü ve dürüst kişiliğiyle tanınan Yusuf AKYÜZ’ün cenazesine Bayburt İl Milli Eğitim Müdürü Seydi DOĞAN başta olmak üzere ilimizin yöneticileri, Milli Eğitim Müdürlüğü personeli ve yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Bayburt İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak değerli hocamıza ALLAHtan rahmet kederli ailesine, geride bıraktığı mesai arkadaşlarına ve öğrencilerine başsağlığı diliyoruz.

Gençosman Mah. Turgut Özal Bulvarı No.113 Kat.1 PK. 69000 Merkez / BAYBURT - 0 458 280 69 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.