BAYBURT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 Kasım Öğretmenler Günü Münasebetiyle Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaretler

           Bayburt’ta faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları ve dernek temsilcilerinin bir araya gelerek oluşurmuş olduğu Bayburt Sivil Toplum Hareketi heyeti ve ardından Bayburt Üniversitesi Öğrenci Konseyi 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle tüm eğitim çalışanları adına Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan’ı makamında ziyaret ettiler.
24 Kasım Öğretmenler Günü Münasebetiyle Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaretler

Bu anlamlı günde Milli Eğitim Müdürü Seydi DOĞAN’ı önce; Başbakanlık Müşaviri Hacı Ali POLAT, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet GAVGALI, Memur-Sen İl temsilcisi Fikret ÖZBEY, Gençlik Spor İl Müdürü Cengiz KARAKAŞOĞLU, Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Hayrettin PALA, Din Kült. Ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği  Bölüm Başkanı Doç. Dr. Nevzat AYDIN, İlim Yayma Cemiyeti Bayburt Şube Başkanı Hüsnü YAĞMUR,  Ensar Vakfı Başkan Vekili Mehmet Öcal VARINCA, Müslüman Dilendirmezler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Adil KACIR, İnsani Yardım Derneği (İHH) Başkanı İlhami POLAT, Cihannüma Derneği Bayburt Temsilcisi Hatem Serkan TANER, Şuurlu Öğretmenler Derneği Başkan Vekili Gökhan AKBAŞ, Memur-Sen ve Müs-Der yönetim kurulu üyesi Adem DURULMUŞ ziyaret ettiler.
Ziyarette heyet adına söz alan İlim Yayma Cemiyeti Bayburt Şube Başkanı Hüsnü YAĞMUR son yıllarda Milli Eğitim Müdürlüğünün yürüttüğü “Başarı İçin El Ele” projesi kapsamında gerçekleştirilen çalışmalara değinerek Milli Eğitim Müdürlüğümüzün koordinasyonunda yürütülen bu faaliyetler neticesinde öğrencilerimizin akademik başarılarının arttığını, Türkiye genelinde öğrenci başarısı sıralamasında önemli kazanımlar elde edildiğini belirtti. YAĞMUR:  Öğretmen-veli iletişiminin iyi bir şekilde kurulması, kitap okuma alışkanlığının kazandırılmasına yönelik çalışmalar ve Okullar Hayat Olsun Projesi ile Değerler Eğitimi kapsamında, bilginin yanında değerlerimizi yaşayarak öğrenme, aile ve topluma örnek insan olma, kişilik kazanma gibi vasıflarımızın gelişmesine katkı sunan faaliyetlerin gerçekleşmesi için özveriyle çalışan tüm eğitim çalışanlarının gününü kutlamak üzere Milli Eğitim Müdürümüzü ziyaret etmiş bulunuyoruz. Bu anlamda başta sayın müdürümüz olmak üzere ilimizde görev yapan tüm öğretmenleri özverileri, mesleklerini icra ederken gösterdikleri özen ve karşılaştıkları sorunları çözmede gösterdikleri fedakarlık nedeniyle tebrik ediyor, öğretmenler gününü kutluyorum.”
Milli Eğitim Müdürümüz Seydi DOĞAN bu güzel görüş ve dilekleri için heyete teşekkür ederek sivil toplum kuruluşlarına kurumun yaptığı faaliyetlere verdikleri desteklerden ve bu anlamlı ziyaretlerinden ötürü minnettar olduklarını ifade etti.
Ziyareti gerçekleştiren heyet tarafından Milli Eğitim Müdürümüze bir plaket ve çiçek takdim edilmesinin ardından ziyaret programı sona erdi.

24 KASIM Öğretmenler Günü dolayısıyla bir diğer ziyaret Bayburt Üniversitesi Öğrenci Konseyi tarafından gerçekleştirildi. Bütün öğretmenler adına Milli Eğitim Müdürümüzü ziyaret ederek öğretmenlerin bu anlamlı günlerini paylaşmak istediklerini belirten Öğrenci Konseyi Başkanı Bahadır ÇEÇEN, öğretmenlerin bir gün değil her gün değerli olduğunu ve bu anlamda özellikle ilimizde görev yapan öğretmenlerin ve Milli Eğitim Müdürlüğümüzün çalışmalarından duydukları memnuniyeti dile getirdi. Konsey yönetiminde bulunan öğrencilerinin tüm öğretmenler adına Milli Eğitim Müdürümüze çiçek takdim etmesinin ardından ziyaret sona erdi.


Gençosman Mah. Turgut Özal Bulvarı No.113 Kat.1 PK. 69000 Merkez / BAYBURT - 0 458 280 69 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.