BAYBURT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif ERSOY´u Anma Günü Yarışma Sonuçları

Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğünün “İstiklal Marşının kabul Edildiği günü ve Mehmet Akif ERSOY’u Anma günü” münasebetiyle düzenlenen "Bir Dava Adamı Mehmet Akif" temalı Kompozisyon Yarışması sonuçlanmıştır.
12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif ERSOY´u Anma Günü Yarışma Sonuçları

“12 Mart İstiklâl Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif ERSOY’u Anma Günü” nedeniyle Müdürlüğümüz tarafından  “İstiklâl Marşımız ve Mehmet Akif ERSOY”  konulu ilkokul öğrencileri arasında resim, ortaokul öğrencileri arasında şiir, Lise ve dengi okul öğrencileri arasında ise  “Bir Dava Adamı Mehmet Akif” konulu Kompozisyon yarışmaları düzenlenmiştir.

         Müdürlüğümüz tarafından kurulan “Değerlendirme Komisyonu” söz konusu yarışmalara katılan eserleri değerlendirmek üzere 08/03/2016 tarihinde Müdürlüğümüz toplantı salonunda toplanmıştır. Yapılan değerlendirmede ilkokullar arası resim ve ortaokullar arası şiir yarışmalarında şartnamede belirtilen şartları taşıyan eser bulunamamıştır.

       Lise ve dengi okullar arası yapılan kompozisyon yarışmasında okullardan gelen ve yarışma şartnamesinde belirtilen şartları taşıyan eserler değerlendirmeye alınmış ve değerlendirme aşağıdaki gibi sonuçlandırılmıştır.  

 

DERECELENDİRME

 

 

 

S.NO

ADI SOYADI

OKULUN ADI

DERECESİ

DALI

LİSELER ARASI KOMPOZİSYON

1

Fatih TURAN

Aydıntepe Çok Programlı Anadolu Lisesi

I.

KOMPOZİSYON

2

Melek AKTAŞ

Çoruh Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

II.

KOMPOZİSYON

3

Katip ÖZTÜRK

Rekabet Kurumu Kız Anadolu Lisesi

lll.

KOMPOZİSYON

Gençosman Mah. Turgut Özal Bulvarı No.113 Kat.1 PK. 69000 Merkez / BAYBURT - 0 458 280 69 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.